• 5497702010

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

Fason iş Gizlilik İlkeleri

fasonis.com, altyapısı gereği ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyisim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Zira sitemiz bir tanıtım sitesi olup üyelerin Atölyelerini tanıtmak amacı ile kurulmuştur. 

Fason iş'te yayınlanan iş ilanlarını Fason iş email, Mesaj, WhatsApp, Messenger vb. yolla kayıtlı üyelere ulaştıracaktır.

Kayıt olan üyeler bilgilendime mesajı almayı kabul etmiş sayılacaktır.

fasonis.com, üyelik nedeniyle topladığı bilgileri, üyelerin atölyelerini tanıtmak amacı ile web sitesinde yayınlayacaktir. 

        Üye atölyeciler yalnızca hizmetlerine ve ürünlerine veya fasonis.com'a atölyelerini telefonla yada eposta ile kayıt ettiren ve onlara sağlayabilecekleri ürün ve hizmetler hakkında bilgi veren kişilerle kendi işlerinin performansını artırmak için irtibata geçer. Bilgirini, hizmetlerini ve ürünlerini üçüncü taraf web sitelerinde (instagram,facebook gibi) kişiselleştirilmiş reklamları için kullanabilir. fasonis.com bu bilgileri üçüncü taraflara iletmemektedir.

   Tüm Veriler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Üyelerin sisteme girdiği bilgileri sadece üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgileri değiştirmesi söz konusu değildir. Bilgiler sahte yada yalan beyan olduğu anlaşıldığı durumlarda web site adminlerimiz tarafından silinebilmektedir.

fasonis.com, üyeler arasında yapılan anlaşmalar, konuşmalar, para alışverişi ve herhangi bir iş alışverişi sırasında ki anlaşmazlıktan kesinlikle sorumlu değildir. Anlaşmalar tanıtım yapmak için kayıt olan üye atölyeci ve kendi işlerinin performansını adedini yaptığı işi atölyecileri arayan kişiler arasında yapılmaktadir ve tüm sorumluluk üye olan atölyeciye aittir.